Regulamin obiektu

Regulamin K.E.M.P. INN

Zameldowanie(13.00) – Wymeldowanie(11.30)

1. Zameldowanie jest możliwe od godziny 13.00, chyba, że inaczej ustalono. Wymeldowanie następuje do godziny 11.30, chyba, że inaczej ustalono.

2.Płatność

Z chwilą rezerwacji pobierana jest kwota 90 złotych odpowiadająca wartości jednego noclegu lub w przypadku dłuższych pobytów 10% całej wartości pobytu przelewem na wskazane konto. Cała pozostała kwota jest pobierana w gotówce, w chwili zameldowania w K.E.M.P INN. Kart kredytowych nie przyjmujemy. Cena zawiera wynajem określonej liczby miejsc na określoną liczbę osób, wraz z wszystkimi opłatami.

3.Klucze do pokoju

Gość otrzymuje klucz do pokoju w trakcie dokonywania płatności. Zwrot kluczy następuje z chwilą wymeldowania gości z ośrodka.

4.Korzystanie z obiektu

Do dyspozycji gości są dostępne: łódź, kajak, grill oraz wigwam. Prosimy o prawidłowe korzystanie z wyżej wymienionych rzeczy i pozostawianie ich w takim samym stanie. Prosi się o odnoszenie wioseł pod wiatę garażową. Obowiązuje zakaz palenia wewnątrz pokoi. Istnieje bezwzględny zakaz wjazdu samochodem na trawnik oraz chodnik.

5.Pozostałe

Właściciele K.E.M.P. INN nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i zniszczenia jakie mogą przydarzyć się gościom na terenie obiektu jak i poza nim w czasie trwania pobytu. Za dzieci i powstałe przez nie szkody odpowiadają rodzice/opiekunowie.

Prosi się  klientów o przestrzeganie zasady „dobry sąsiad” wobec pozostałych gości, jak i ciszy nocnej.

Brak możliwości przyjazdu ze zwierzętami.